Skolų išieškojimas Lietuvoje

SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS LIETUVOJE

MB „Skola ir teisė“ siūlo pilną kreditų valdymo paslaugų paketą, į kurį įeina: kreditų rizikos vertinimas, prevencija, skolų administravimas ir išieškojimas, teisinės priežiūros paslaugos.

MB „Skola ir teisė“ specialistai konsultuoja ir suteikia įmonėms informaciją apie jūsų kredituojamus klientus, jų mokestinę ir/ar kreditinę istoriją bei rekomenduoja veiksmingiausius teisinės apsaugos būdus.

Išieškome 100% skolų iš veiksnių asmenų. Jei pradėjus darbus pastebime, kad skolininkas yra beviltiškas, išrašome beviltiškumo pažymą, kurios pagalba galite atgauti sumokėtus mokesčius.


Skolos išieškojimo Lietuvoje mokestis – galimi du variantai:

● Skolos išieškojimas, kai skolos išieškojimo išlaidas dengia pats skolininkas.

Susigrąžinate 100% skolos sumos.

● Sėkmės mokestis- nuo 3% iki 15% (nustatoma po skolininko įvertinimo).


Skolų išieškojimas vyksta dviem etapais:

  1. Skolos išieškojimas ikiteismine tvarka - kai bandoma susitarti dėl skolos gražinimo derybų keliu. Šiais atvejais būna pasirašomas skolos mokėjimo grafikas ir skola grąžinama per sutartą terminą.

  2. Skolos išieškojimas teismine tvarka - kai kreipiamės į teismą dėl skolos patvirtinimo. Taupant kliento išlaidas, esant galimybei rekomenduojame skolos prisiteimą supaprastinto teimo proceso tvarka. Esant poreikiui kreipiamės į teismą su ieškiniu arba dėl bankroto bylos iškįlimo. Pasibaigus teisminiam procesui imamės priverstinių veiksmų pasirūpindami skolininko turto areštu.

Jeigu skola atsirado iš darbo sąntykių dėl nesumokėto darbo užmokesčio, kviečiame skaityti straipsnį: Kaip atgauti neišmokėtą darbo užmokestį?