Pasipildė partnerių užsienyje sąrašas

Su džiaugsmu pranešame, kad mūsų partnerių už Europos ribų gretos padidėjo

Skolų išieškojimas užsienyje visl labiau populiarėjanti paslauga tarp Lietuvos įmonių. Prekyba tarp užsienio valstybių gali būti pavojinga. Ar turite planą "B" atsitikus nenumatytai situacijai? Kas jei užsienietis skolininkas neatsiskaito arba visai dingo? Turint gerus partnerius, skolos užsienyje turėtų būti nebaisios. Su džiaugsmu pranešame, kad mūsų partnerių sąrašas papildytas skolų išieįkojimo ekspertais savo šalyje. Prie mūsų prisijungė Australija, Laosas, Indonezija, Singapūras, Malaizija, Vietnamas, Filipinai, Jungtiniai Arabų Emyratai, Saudo Arabija, Kataras, Indija, Bangladešas, Šri Lanka ir Meksika.

Pilną užsienio šalių sąrašą, kuiriose atliekame skolų išeiškojimą, galite surasti mūsų puslapyje skiltyje "Paslaugos" arba paspaudę čia.

Nedelskite ir kreipkitės jei turite skoliniką šiose valstybėse!